На дорогах Харківщини ліквідують ожеледицю та замети

Неділя, 18 березня 2018, 11:25
Дороги області розчищають 312 одиниць техніки.
На дорогах Харківщини ліквідують ожеледицю та замети

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

На даний момент проїзд шляхами регіону забезпечено, затримок у русі транспорту не було, повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Харківська область стала епіцентром зіткнення двох циклонів – більш теплого південно-західного та більш холодного – півднічно-східного, - відзначив начальник САД у Харківській області Євген Зражевець. – Протягом останньої доби ми спостерігали, як змінювалися опади: був дощ, мокрий сніг, потім сніг, а вночі переміг більш холодний циклон, і ранком було 10 градусів морозу. Звичайно, що після мокрого снігу на дорозі утворився льодяний покрив, який ми обробляли піщано-соляною сумішшю, були деякі незручності, але жодного ДТП не зафіксовано, жодних обмежень у русі транспорту не було. Найбільш проблемною була дорога Чугуїв – Мілове за Куп’янськом, де утворилися перемети».

За інформацією Євгена Зражевця, робота на дорогах області тривала всю ніч, зараз шляхи продовжують розчищати та посипати сіллю й піском 312 одиниць техніки.

За інформацією комунальних служб області, в підрозділах газо-, водо- та теплопостачання готові до роботи 347 аварійних бригад, 484 одиниці основної та 52 - допоміжної техніки. Ліквідовувати можливі наслідки негоди готові й у обленерго - в разі негоди тут задіють додатково понад 1000 співробітників і 467 одиниць техніки. До роботи на дорогах області готові 742 одиниці спецтехніки, ще 480 можуть залучити в разі потреби. На магістральних дорогах підготовлені 18 майданчиків для тимчасового відстою транспорту, а також 56 стаціонарних пунктів обігріву в підрозділах Харківського облавтодору.

comments powered by HyperComments