Світлична запросила ще одного крупного інвестора на Харківщину: компанія Нyundai співпрацюватиме з регіоном

П'ятниця, 6 квітня 2018, 17:15
6 квітня голова ХОДА Юлія Світлична та віце-президент Hyundai Corporation Ю Хосонг зустрілися в Харкові.
Світлична запросила ще одного крупного інвестора на Харківщину: компанія Нyundai співпрацюватиме з регіоном

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Презентуючи партнерам потенціал Харківської області, голова ХОДА відзначила широкий спектр можливостей промислових підприємств регіону, а також високий кадровий потенціал і якість підготовки фахівців робітничих та інженерних професій.

«Ми відкриті для співпраці з міжнародними компаніями й готові спільно реалізовувати проекти, в тому числі такі, що мають інноваційну складову», - сказала Юлія Світлична.

Вона також підкреслила, що в регіоні є промислові майданчики, які здатні виробляти все необхідне для сфери залізничного господарства.

«Ми із задоволенням розглянемо всі наявні у вас інвестиційні пропозиції», - зазначив віце-президент Hyundai Corporation.

Він також повідомив, що в Харківській області вже працює база компанії, котра здійснює ремонт залізничного рухомого складу. Зараз підприємство розглядає можливості розширення своєї присутності в регіоні.

«Крім залізничного транспорту, ми також займаємося міським транспортом, а також іншою технікою, зокрема, виробляємо автомобілі швидкої допомоги, - зазначив Ю Хосонг. - Ми збираємося брати участь у всіх тендерах, які проводяться в цих сферах».

Голова ХОДА запевнила керівництво компанії в повній підтримці з боку керівництва області - в рамках закону.

«Будемо раді, якщо така серйозна компанія зайде на харківський ринок», - сказала Юлія Світлична.

У ході зустрічі також обговорили можливу спільну реалізацію соціальних проектів на території області. Голова ХОДА запросила керівництво компанії Нyundai взяти участь у міжнародному економічному форумі, який традиційно пройде в Харкові у вересні.

Нагадаємо, нещодавно губернатор Харківщини Юлія Світлична повідомила про 700 млн грн іноземних інвестицій, які будуть залучені у регіон. Мова йде про впровадження проекту модернізації підприємства «Мівіна». Метою модернізації є подальший розвиток фабрики, покращення умов праці та підвищення конкурентоспроможності продукції.

 

comments powered by HyperComments