За даними на кінець опалювального періоду, субсидію в Харківській області отримували 469,6 тисячі сімей

П'ятниця, 4 травня 2018, 15:54
Михайло Черняк взяв участь у нараді Мінсоцполітики щодо нової програми субсидій.
За даними на кінець опалювального періоду, субсидію в Харківській області отримували 469,6 тисячі сімей

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Нарада відбулась у форматі відеоселектору під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Центральним питанням для обговорення стало запровадження нового порядку призначення субсидій. Зокрема, обговорили питання оновлення програмного забезпечення та затвердження нових форм заяв на призначення субсидій та декларацій про майно і доходи.

«За даними на кінець опалювального періоду, субсидію в Харківській області отримували 469,6 тисячі сімей (з них 207,6 - у місті Харків та 260,7 – в області)», - навів останні дані Михайло Черняк.

Він наголосив на необхідності чітко організувати перехід на нову систему призначення субсидій та активно проводити роз’яснювальну роботу серед населення.

Нагадаємо, передбачається, що вже в новому опалювальному сезоні допомога видаватиметься «живими» грошима, які можна буде використати на свій розсуд.

«Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує, - зазначають урядовці. - Започаткована кілька років тому ініціатива надання прямої допомоги уразливим верствам населення у вигляді субсидій довела свою ефективність. Втім, з часом вона стала потребувати удосконалення – передусім, у бік збільшення адресності».

Раніше ми писали про все, що потрібно знати про субсидію.

Також повідомлялося, що норми споживання газу для субсидантів не зменшаться.

comments powered by HyperComments