Харківщина візьме участь у загальноєвропейській акції «Перші хвилини миру» - заступник Світличної
![Харківщина візьме участь у загальноєвропейській акції «Перші хвилини миру» - заступник Світличної](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11995/1199482/thumb-item-523x340-4b3d.jpg)
Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
За його словами, урочисті заходи, присвячені річниці завершення Другої світової війни, розпочнуться на Харківщині вже завтра, 8 травня.
Зокрема, о 10 годині акція пам`яті відбудеться на Меморіалі слави в Лісопарку. За словами Михайла Черняка, туди запрошуються усі мешканці міста, небайдужі до історії своєї країни.
Крім того, наш регіон візьме участь у загальноєвропейській акції «Перші хвилини миру» - о 23:01 у Харкові запалять свічки.
Як повідомляла "Справжня Варта" раніше, центральний захід Харківщини у найближчі святкові дні відбудеться 9 травня на Висоті Конєва. Саме цей меморіальний комплекс уже багато років поспіль стає площадкою для відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.