Як і в 1939-1945, сьогодні українці знаходяться на передовій боротьби з ворогом, який прагне перекроїти мапу всієї Землі - Світлична

Вівторок, 8 травня 2018, 10:39
У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму.
Як і в 1939-1945, сьогодні українці знаходяться на передовій боротьби з ворогом, який прагне перекроїти мапу всієї Землі - Світлична

Про це йдеться у коментарі губернатора Харківщини Юлії Світличної з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, опублікованому на сайті ХОДА. 

Публікуємо текст коментаря: 

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова.

Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. І разом зі всім світом у ці дні ми промовляємо: «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само – тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору.

Як і в 1939 – 1945 роках сьогодні українці знаходяться на передовій боротьби з ворогом, який прагне перекроїти не тільки карту України, а й мапу всієї Землі. У цій боротьбі ми не одинокі. Маємо підтримку абсолютної більшості держав світу, й з часом розуміння того, що відбувається нині в Україні, а разом із ним - і підтримка нашого народу - тільки зростають.

У ці дні ми згадуємо всіх, хто віддав життя за Україну – на фронтах Другої світової війни та на нинішньому східному фронті. Вшановуємо подвиги дідів та їх онуків. Щиро бажаю здоров’я та сил нашим ветеранам, а всім нам – мирного неба.

Ніколи знову!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

Як повідомляла "Справжня Варта" раніше, центральний захід Харківщини у найближчі святкові дні відбудеться 9 травня на Висоті Конєва. Саме цей меморіальний комплекс уже багато років поспіль стає площадкою для відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

comments powered by HyperComments