Юлія Світлична і Марі Йованович зустрілися в Харкові з майбутніми держслужбовцями

Понеділок, 14 травня 2018, 17:46
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні прочитала лекцію студентам Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Юлія Світлична і Марі Йованович зустрілися в Харкові з майбутніми держслужбовцями

Захід у Харкові присвятили старту Тижня державної служби, який зараз проходить у США. Юлія Світлична подякувала Марі Йованович за участь у зустрічі та зазначила, що між Харківською областю й Посольством США в Україні активно розвивається співробітництво. Зокрема, в регіоні реалізується кілька спільних проектів ХОДА та посольства США.

«Ми приділяємо велику увагу питанням якісної професійної підготовки державних службовців, – зазначила Юлія Світлична. – І використовуємо всі можливості для обміну досвідом та вивчення кращих практик держуправління США і країн Європейського союзу».

Посол США в Україні під час зустрічі зі студентами ХарРІ НАДУ розповіла про організацію підготовки та роботи держслужбовців у США, в тому числі на особистому прикладі.

«Усі, хто знаходяться в цій кімнаті, могли б заробити багато грошей у підприємництві, на біржі або працюючи в інших сферах, але ви обрали  роботу на службі народу України. Я поважаю та захоплююся цим. Тому що зробила такий саме вибір сама», – сказала Марі Йованович.

Вона зазначила, що обрала роботу в дипломатичній службі, щоб представляти свою країну.

«Але я також представляю в США ті країни, в яких працюю. Я вважаю, що це дуже важлива робота», – зазначила пані посол.

Вона також підкреслила міцні взаємини, які встановилися між США і Україною, і істотний інтерес американських компаній до нашої країни.

«Ця зустріч була для нас дійсно корисною та цікавою, – зазначила ректор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова. – Приємно відзначити ту увагу, яку приділяє нашому вишу голова ХОДА, наша випускниця, Юлія Світлична. Такі зустрічі – з держслужбовцями високого рангу з великим досвідом – дуже корисні як для студентів, так і для викладачів. Сьогодні ми могли отримати інформацію, в якому напрямку необхідно вдосконалювати систему підготовки».

&

comments powered by HyperComments