Світлична: Банківська сфера Харківської області – в авангарді країни

Середа, 16 травня 2018, 15:29
16 травня голова ХОДА привітала працівників банківської сфери Харківщини з професійним святом.
Світлична: Банківська сфера Харківської області – в авангарді країни

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Так, Юлія Світлична завітала до Харківського навчально-наукового інституту Університету банківської справи, поспілкувалася з тими, хто викладає та навчається у цьому виші. 

Під час візиту губернатор Харківщини передала нагороду працівникам галузі. 

Під час урочистої промови голова ХОДА зазначила, що у кожній граїні банківська справа має розвиватися, але особливо Світлична підкреслила успіхи установ регіону. Вона зазначила, що банкіри Харківщини пропонують багато ініциатив, які підтримуються з боку влади. 

«Минулого року ми підписали меморандум із Банківським союзом та Університетським консорціумом, а вже цього року вітаємо переможців турнірів із фінансової грамотності, відкриваємо нові навчальні комплекси та безкоштовно навчаємо всіх охочих харків’ян фінансовій грамотності, - відзначила Юлія Світлична. – Фінансова стабільність є запорукою розвитку кожної держави. Наскільки буде стабільною її фінансова система, настільки розвиватиметься економіка».

Керівник області наголосила, що розвиток банківської сфери є особливо важливим у процесі інтеграції України до Європейського союзу.

«Зараз ми з вами можемо користатися новими ідеями, новими можливостями та механізмами, які надає інтеграція до європейського суспільства. Також учора в нас була зустріч з Послом США в Україні Марі Йованович, і ми домовилися про розширення наших можливостей інтеграції, в тому числі бізнесу та банківських сфер, в економіку Харківської області. Харків має особливу довіру міжнародних партнерів, адже ми розвиваємося та демонструємо результат», - сказала Юлія Світлична.

Директор Харківського навчально-наукового інституту ДЗВО «Університет банківської справи» Борис Самородов подякував присутнім на заході представникам фінустанов Харківщини за плідну співпрацю в процесі підготовки кваліфікованих кадрів та реалізації спільних проектів.

«Сьогодні необхідно працювати далі для того, щоб підвищувати рівень нашої Харківської області по всіх напрямках. Я дуже вдячний усім за підтримку, вітаю кожного з професійним святом банкірів. Я дуже вдячний керівництву області за те, що ініціативи, які ми намагаємося запропонувати, підтримуються», - сказав Борис Самородов.

comments powered by HyperComments