Юлія Світлична поцікавилася станом справ у Богодухівському РБК

Субота, 19 травня 2018, 18:32
У Богодухівському районному будинку культури наразі триває ремонт. Однак і робота гуртків та секцій не припиняється.
Юлія Світлична поцікавилася станом справ у Богодухівському РБК

Цього року в закладі планують утеплити фасад будівлі, відремонтувати внутрішні приміщення та оновити матеріально-технічну базу.

Перебуваючи на Богодухівщині під час робочої поїздки, із станом уже проведених робіт та планами подальшого ремонту РБК ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

Відновлювати районний будинок культури розпочали в 2016 році,  до цього будівля не бачила ремонту майже 30 років (із 1988-го). Спочатку тут змінили електрообладнання та світлове устаткування глядацької зали і сцени та оновили матеріально-технічну базу. Торік провели поточний ремонт у гурткових кімнатах та фойє. Цього року роботи продовжуються.

Зокрема, коштом обласного бюджету буде відремонтовано фасад будівлі. Також проведуть поточні ремонти внутрішніх приміщень РБК та оновлять матеріально-технічну базу закладу – на це кошти виділяє район.

Зараз у Богодухівському районному будинку культури працюють 15 творчих об’єднань та клубів за інтересами, у яких задіяні 453 учасника (з них 7 - для дітей і підлітків).

Як повідомляла «Справжня Варта», губернаторка передала ключі від нової сільськогосподарської техніки колективу Богодухівського аграрного ліцею. Юлія Світлична також побувала в Богодухівському інклюзивно-ресурсному центрі, котрий щойно відкрився.

comments powered by HyperComments