На Харківщині для дітей-сиріт придбають ще 16 квартир: питання захисту прав дітей – пріоритетне для Світличної

Четвер, 7 червня 2018, 16:42
Регіон отримав субвенцію з держбюджету на придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та приміщень для дитячих будинків сімейного типу.
На Харківщині для дітей-сиріт придбають ще 16 квартир: питання захисту прав дітей – пріоритетне для Світличної

Депутати обласної ради в ході пленарного засідання 7 червня прийняли рішення щодо розподілу коштів державної субвенції між районами та містами області, передає прес-служба ХОДА. 

«Цим коштом буде придбано 16 квартир: у Малинівській ОТГ (1), Коломацькому (2), Близнюківському (4), Чугуївському (1), Лозівському (2), Шевченківському районах (4), місті Чугуїв (2). Також буде придбано 6 будинків для дитячих будинків сімейного типу в Дергачівському, Харківському, Кегичівському районах, у місті Лозова та Чкаловській ОТГ», - розповіла начальник Служби у справах дітей ХОДА Ольга Шевченко.

За словами заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева, решта суми державної субвенції повинна надійти та буде розподілена у другому півріччі 2018 року (загальна сума державної субвенції  складає більш ніж 21,8 млн грн). 

«Питання захисту прав дітей і створення комфортних умов для розвитку кожної дитини – пріоритетне для обласної влади і особисто голови ХОДА Юлії Світличної. Вперше за всю історію України минулого року за ініціативи Президента Петра Порошенка були виділені кошти на придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу. Цього року ми також продовжуємо роботу в цьому напрямку. Загалом у 2018 році ми плануємо придбати 30 квартир та 5-7 житлових будинків для функціонування ДБСТ», - сказав Анатолій Бабічев.

Повідомлялося, що завдяки пропозиціям Юлії Світличної цього року Харківській області запропоновано виділити 21,8 млн грн на житло для дітей-сиріт.

Раніше ми писали, що завдяки змінам в обласному бюджеті, кошти субвенції з державного бюджету спрямують на придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також на придбання приміщень для дитячих будинків сімейного типу.

Раніше Юлія Світлична передала ключі від нового дому в Красноградському районі родині, яка виховує прийомних дітей, а також юнакам із Первомайського району - ключі від перших трьох помешкань, де вже завершили ремонт та встановили меблі.

comments powered by HyperComments