На дорозі Харків - Охтирка за Богодуховом вже укладають верхній шар асфальту

Субота, 9 червня 2018, 13:03
Про те, як проходять роботи, розповів начальник Служби автомобільних робіт у Харківській області Євген Зражевець.
На дорозі Харків - Охтирка за Богодуховом вже укладають верхній шар асфальту

За його словами, до організації дорожніх робіт зараз застосовується комплексний підхід, значна увага приділяється другорядним роботам. Зражевець зазначив, що даному проекту властива значна складність. Ця дорога майже повністю проходить через населені пункти, що значно ускладнює роботу дорожникам. 

Наприклад, там не було продумано елементи водовідведення. Там є чимало моментів, які дискомфортні для пересування. На даний момент вносяться певні зміни до наявних проектних рішень. Дорожники отримують підтримку з боку сільських голів та представників громади. Саме так вдається виходити з труднощами, які виникли під час реалізації проекту.  

Зражевець розповів, що 8 червня на дорозі розпочали укладати верхній шар асфальтобетону за Богодуховом. Там формують основу, вирівнювальний шар на інших ділянках. Це дозволяє дорозі виглядати по-європейські.  

Нагадаємо, що Харківські дорожники відремонтували в’їзд до Куп'янську. Дорожники вже відремонтували ділянку траси – в’їзд до міста Куп’янськ. Зражевець зазначив, що він являє собою гору, яку перетинає дорога. Там часто їздять великовантажні автомобілі, через що дорожнє покриття зазнало деформацій.  

comments powered by HyperComments