Для участі у програмі з питань децентралізації відберуть нові громади

Вівторок, 12 червня 2018, 16:20
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає конкурсний відбір наступних 25 об’єднаних територіальних громад для участі у програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Для участі у програмі з питань децентралізації відберуть нові громади

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає конкурсний відбір наступних 25 об’єднаних територіальних громад для участі у програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Всі умови відбору будуть оголошені 13 червня о 10:00 в прес-центрі Українського кризового медіа-центру (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

У заході братимуть участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, голова Новоукраїнської обʼєднаної громади та голова Асоціації об’єднаних територіальних громад України Олександр Корінний.

Участь у програмі  допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) - це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Програма USAID DOBRE працює в 7 областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

comments powered by HyperComments