Ремонт доріг на Харківщині: роботи ведуться у 8 районах області

П'ятниця, 20 липня 2018, 15:35
Весь тиждень були дощі. За таких погодних умов підрядники виконують роботи з підготовки основи покриття, фрезерування, заміни та встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження.
Ремонт доріг на Харківщині: роботи ведуться у 8 районах області

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Роботи з поточного  ремонту ведуться за графіком, тендерні процедури оголошені. З 79 об’єктів на 67-ми уже визначений переможець.

По об’єктах експлуатаційного утримання бригади працюють у кожному районі області.

«Зважаючи на погодні умови, біля шкіл, дитячих садків, амбулаторій виконуються роботи з нанесення дорожньої розмітки, коли це можливо, встановлення знаків та підготовки бар’єрного огородження», - повідомив  директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Наразі роботи з поточного середнього ремонту ведуться на а/д «Нова Іванівка – Орілька» на Чернявщину (Лозівський район) – бригади займаються влаштуванням верхнього шару покриття.

Виконані роботи на 11 об’єктах поточного ремонту: а/д «Богодухів – Павлівка – Гути» Богодухівського району; а/д «Під’їзд до села Руська Лозова Дергачівського району»; а/д «Під’їзд до села Зелений Колодязь Чугуївського району»; а/д «Під’їзд до села Козачі Майдани Кегичівського району»; а/д «Борівське – Волоська Балаклія» Шевченківського району; а/д «Шевченкове – Мостове – Великі Хутори» Шевченківського району; а/д «Об’їзд смт Шевченкового» Шевченківського району; а/д «Кегичівка – Крутоярівка» Кегичівського району; а/д «Під’їзд до села Мала Рогань Харківського району»; а/д «Валки - Пархомівка» (Валківський район); а/д «Слабунівка – Теплянка – Крючки» (Балаклійський район).

Нагадаємо, з держбюджету на ремонт місцевих доріг Харківщини виділять 650 млн грн. Загалом для фінансування ремонту та утримання доріг місцевого значення у регіонах уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію в розмірі 11,5 млрд грн.

Також ми зазначали, що серед пріоритетів у дорожньому будівництві на 2018 рік губернатор Харківщини відзначила завершення реконструкції Губарівського шляхопроводу та ремонт траси Харків – Охтирка. 

comments powered by HyperComments