У штатному режимі проводяться заходи щодо накопичення вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ - Світлична про подготовку до опалювального сезону

Середа, 25 липня 2018, 15:31
25 липня під керівництвом Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка вібдулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону та забезпечення водоканалів реагентами.
У штатному режимі проводяться заходи щодо накопичення вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ - Світлична про подготовку до опалювального сезону

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

У заході взяла участь губернатор Харківської області Юлія Світлична.

Зокрема, мова йшла про те, наскільки житовий фонд у регіонах готовий до прийденшнього опалювального сезону. У нашому регіоні відсток готовності досягає майже 58. Теплове господарство вже підготоване на 57,5%, щодо соціальної сфери - тут цифра більше 60. Рівень підготованості водопроводно-каналізаційного господарства - 58,9%.

За словами голови ХОДА, всі роботи йдуть зігдно з графіком, у тому числі, - накопичення вугілля на складах.

Окремою темою наради стало питання нестачі хлору, яке виникло в країні у зв’язку із зупинкою підприємства «Дніпроазот». Підбиваючи підсумки подій минулих тижнів, Геннадій Зубко підкреслив: «Ситуація показала те, що на сьогодні, в першу чергу, органи місцевого самоврядування, які відповідальні за свої комунальні підприємства, керівники органів місцевого самоврядування, міські голови, м’яко кажучи, недостатньо займаються своїми комунальними підприємствами. Коштів на сьогодні на місцях достатньо, комунальні підприємства – це господарюючі суб’єкти, які повинні забезпечити себе та, в першу чергу, забезпечити стабільну роботу критичної системи інфраструктури, до якої відноситься як система теплопостачання, так і водопостачання».

Він доручив головам обласних державних адміністрацій взяти на контроль ситуацію із забезпеченням реагентами комунальних підприємств, а також питання бюджетів КП та їх відповідності потребам забезпечення водо- та теплопостачання.

Юлія Світлична відзначила, що за допомогою керівництва держави та завдяки злагодженій роботі обласної влади та колективу підприємства «Харківводоканал» у Харкові вдалося уникнути критичної ситуації з якістю питної води. Зараз підприємство працює стабільно. Вона також повідомила, що дала доручення уповноваженим органам проаналізувати, з чим пов’язана відсутність достатніх запасів хлору на КП «Харківводоканал» та чому саме в Харкові резервів хлору вистачало на найменшу кількість днів серед усіх обласних центрів країни.

comments powered by HyperComments