В харківських лісах знизилась кількість пожеж

Вівторок, 7 серпня 2018, 14:30
Загалом, показники протипожежної безпеки в лісах регіону значно покращились.
В харківських лісах знизилась кількість пожеж

Про це розповів начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області Сергій Колосовський. За його словами, минулого року на території регіону виникло 222 пожежі із загальною площею загоряння в 240 га. Збиток від завданої шкоди тоді склав більше ніж 3 мільйонів гривень.

«На сьогоднішній день з початку 2018 року в лісних масивах зафіксовано та ліквідовано 60 пожеж загальною площею більше 19 га, – розповів Колосовський – для порівняння: станом за аналогічний період досить суттєво знизилась  кількість пожеж – 76 проти 60. Статистика показує, що стан пожежної безпеки в лісах покращується. Але у зв‘язку зі спекотною погодою, забезпечення пожежної безпеки потребує постійної контролю, прийняття більш рішучих заходів по зберіганню екосистеми на території області».

За його словами, у зв’язку з цим ГУ ДСНС була проведена низка профілактичних заходів, організовані планові та позапланові перевірки на об‘єктах підприємств. За результатами перевірок керівникам вручено акти та приписи. Загалом, був проведений 1151 рейд, під час яких було притягнуто до адміністративної відповідальності 133 порушника. Загальна сума штрафів склала більш ніж 11 гривень. За словами Колосовського, на сьогоднішній день кількість таких порушень зменшилась. Минулого року було більше майже на 70 порушників.

«Оскільки у нас діяв впродовж останніх 3 років мораторій, у нас не було таких активний дій, – розповів директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко, – ці порушення якось накопичувались. Люди мають схильність розслаблятися».

Нагадаємо, що у поточному році 14 осіб загинуло на водних об‘єктах. Це стосується виключно випадків утоплення. За даним ГУ ДСНС в Харківській області, кількість нещасних випадків на воді у цьому році знизилась.

comments powered by HyperComments