Триває ремонт районної лікарні у Великому Бурлуці. Він продовжиться і наступного року - Світлична

Субота, 25 серпня 2018, 15:35
Поліклініку Великобурлуцької ЦРЛ капітально ремонтують вперше з 1983 року.
Триває ремонт районної лікарні у Великому Бурлуці. Він продовжиться і наступного року - Світлична

Про це під час робочої поїздки до району повідомила губернатор Харківської області Юлія Світлична. 

"Ми на цьому не зупинимося та продовжуватимемо ремонт районної лікарні й наступного року", - додала вона. 

Як повідомив головний лікар Великобурлуцької ЦРЛ Олександр Ворошилов, щороку поліклінічне відділення приймає близько 160 тисяч жителів району. Будівля гостро потребувала ремонту.

«Уже зроблено дах, зроблено відмостку, пандус. Зараз робиться ремонт приміщень, кабінетів, замінено повністю електрику, водопровід, каналізацію. Заміна вікон на енергозберігаючі, яку провели торік, наддала нам змогу зекономити в опалювальний період 22 – 23 % на газі», - розповів Олександр Ворошилов.

Під час відвідання Великобурлуцької ЦРЛ керівник області передала закладу нове обладнання – мамограф та апарат УЗД.

«Це апарат експертного классу, - відзначила лікар ультразвукової діагностики Великобурлуцької ЦРЛ Олена Шевцова. – На ньому є три ультрозвукові датчики. У порівнянні з тим, що в нас раніше було, - це дуже високий рівень обстеження. Велике спасибі обласній адміністрації, керівництву району та нашої лікарні. Тепер ми можемо проводити якісні обстеження, виявляти та лікувати хвороби на початкових стадіях».

Медична сфера - це один з головних напрямів роботи обласної влади. Планується повністю оновити її протягом наступних років. Ми вже писали, що капітальні ремонти тривають у низці медзакладів області. 

Також повідомлялося, що Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові.

А на сесії обласної ради 1 березня було прийнято рішення щодо виділення фінансування на розробку проектної документації для будівництва нового онкологічного комплексу в Харкові. Губернатор підкреслила, що при обранні місця для медзакладу мають бути враховані дві головні умови - добиратися до центру має бути зручно (тобто гарна транспортна логістика), а також це має бути неподалік від багатопрофільної медичної установи, де пацієнти могли б отримувати додаткові послуги.

comments powered by HyperComments