З обласного бюджету виділені кошти на розробку проектної документації для будівництва нового онкоцентру

Четвер, 30 серпня 2018, 11:34
Необхідні зміни до обласного бюджету затвердили в ході пленарного засідання ХVII сесії Харківської облради VII скликання.
З обласного бюджету виділені кошти на розробку проектної документації для будівництва нового онкоцентру

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

«До цього часу ми займалися передпроектними роботами. Зараз мова йде про виділення коштів з обласного бюджету на розробку проектної документації. Тендер вже оголошено. Аукціон, на якому оберуть проектувальника, буде проведено 7 вересня», - розповів директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков.

Нагадаємо, раніше "Справжня Варта" писала, що найближчим часом буде розроблений проект нового обласного онкоцентру. Пізніше Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові.

А на сесії обласної ради 1 березня було прийнято рішення щодо виділення фінансування на розробку проектної документації для будівництва нового онкологічного комплексу в Харкові. Губернатор підкреслила, що при обранні місця для медзакладу мають бути враховані дві головні умови - добиратися до центру має бути зручно (тобто гарна транспортна логістика), а також це має бути неподалік від багатопрофільної медичної установи, де пацієнти могли б отримувати додаткові послуги.

Також губернатор запропонувала встановити обладнання у новому онкоцентрі коштом державного бюджету. І нещодавно розповіла, як буде виглядати новий онкоцентр.

comments powered by HyperComments