У Харкові величезна вівчарка покусала дитину і налякала поліцейських

Понеділок, 10 вересня 2018, 19:29
Домашня вівчарка сильно покусала двох малолітніх дітей до Харкова. Діти шпиталізовані.
У Харкові величезна вівчарка покусала дитину і налякала поліцейських

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», 9 вересня о 20:00 на телефон диспетчера відділу вилову бездомних тварин надійшов сигнал від патрульної поліції про те, що в приватному секторі Немишлянська району величезна східноєвропейська вівчарка сильно покусала двох малолітніх дітей. Одного з дітей пес повалив на землю і почав гризти, дитини з насилу відбили у собаки і викликали поліцію. Поліція викликала чергову бригаду вилову тварин, повідомивши, що останній раз собаку бачили біля будинку №13 по вул. Новопоселкова. Співробітники поліції сказали, що пес настільки величезний, що вони бояться вийти з машини, стріляти теж не можуть, так як навколо темно і можна потрапити в людей.

Ловці центру поводження з тваринами три години шукали по темних вулицях приватного сектора собаку. Її вислідили опівночі в районі перехрестя пр.Тракторобідівників і вулиці Краснодарської. Довелося тричі застосовувати шприцемет. Накачавши собаку великою дозою снодійного і затиснувши в кут, її накрили сачком.

Зараз пес знаходиться під наглядом фахівців державного ветеринарного відділу по боротьбі зі сказом на вулиці Сидора Ковпака, 1.

Варто зазначити, що законодавством України передбачено штраф у розмірі всього 85 грн за нанесення собакою покуса, може бути також винесено рішення про конфіскацію тварини.

comments powered by HyperComments