Харківська спортсменка перемогла на етапі Кубку світу

Понеділок, 17 вересня 2018, 16:11
Ірина Попова здобула перемогу на етапі Кубку світу з велоспорту

16 вересня в Вінтерберу (Німеччина) відбувся п'ятий етап Кубку світу з велоспорту маунтінбайк в гонці елімінатор. За даними прес-служби ХОДА, харків’янка Ірина Попова здобула золоту медаль під час змагань.

Їй вдалося успішно пройти кваліфікацію та продемонструвати третій результат. Згодом спортсменка здобула перемогу півфінальному заїзді та у фіналі обійшла своїх суперниць. Ірина Попова обійшла норвезьку спортсменку Інгрід Якобсен, яку випери дала на фініші на три секунди. Третє призове місце дісталося велогонщиці зі Швеції Еле Холмегард.

Завдяки своїй перемозі Ірина Попова здобула 30 рейтингових очок та посіла друге місце в загальному заліку Кубку світу цього сезону. Наступний етап Кубку світу в гонці елімінатор відбудеться 23 вересня в бельгійському Антверпені.