У Харкові відбудеться фотовиставка, присвячена війні на Донбасі

Середа, 26 вересня 2018, 17:24
В Обласному центрі культури і мистецтва відбудеться фотовиставка румунської журналістки Іоани Молдован.
У Харкові відбудеться фотовиставка, присвячена війні на Донбасі

Виставка пройде за участі і сприяння Посла Румунії в Україні Крістіана-Леона Цуркана та ХОДА. Експозицію «Для України, назавжди» можна буде побачити з 28 вересня по 19 жовтня. Її відкриття відбудеться 28 вересня о 17:00. Вхід - вільний.

За словами організаторів, дана експозиція присвячена фронту Донбасу і поверненню українських солдатів. Це історія про війну, патріотизм, про прагнення миру і надію на перемогу.

Іоана Молдаван почала знімати світлини ще під час Революції Гідності у Києві в 2013 році. Потім вона стала документувати трагедію внутрішніх біженців, лінію фронту на Донбасі та повернення українських військових до домашнього вогнища.

Її роботи були опубліковані в The New York Times, Al Jazeera English, Huffington Post, LensCulture, Radio France Internationale та Vice та інших.

У 2016  році Іоана брала участь у воркшопі Едді Адамса і нагороджена премією Bill Eppridge Memorial за видатні досягнення і правду в фотожурналістиці. Посольство США в Бухаресті нагородило її премією «Жінки мужності» за видатний внесок у відбитті істини через фотожурналістику.

comments powered by HyperComments