Харків'янам повідомили, коли буде гаряча вода принаймні на Салтівці

П'ятниця, 5 жовтня 2018, 11:29
Роботи з заміни окремих ділянок трубопроводу на 94-й тепломагістралі у Немишлянському районі Харькова добігають кінця.
Харків'янам повідомили, коли буде гаряча вода принаймні на Салтівці

Про це відрапортував головний інженер Немишлянської філії КП «Харківські теплові мережі» Михайло Самойленко. Звісно, він не «сказав за всю Одесу» – тобто, коли взагалі у Харкові буде гаряча вода, а заодне й опалення, але про свою ділянку роботи таки змушений був розповісти.

Отже, якщо вірити пану Самойленку, вже завершені роботи із реконструкції двох ділянок тепломагістралі по вулиці Благодатній, на одній з яких наразі укладають плити для перекриття каналу тепломережі. Всього на даному об'єкті замінено близько 600 погонних метрів труби.

На завершальній стадії ділянка тепломагістралі по вулиці Амосова. Тут намагаються замінити близько 330 погонних метрів трубопроводу.

«На цій ділянці триває монтаж попередньоізольованих трубопроводів, які будуть забезпечувати циркуляцію теплоносія на медкомплекс, включаючи і житлові приміщення, які підключені до цієї теплорозподільної станції. Зараз ведеться робота в напрямку теплопроводу, що подає теплоносій, щоб можна було забезпечити подачу тепла і гарячої води споживачам. Після цього підрядник приступить до робіт на зворотньому трубопроводі, але об'єкт буде підключений до постачання тепла і гарячої води через резервні лінії», – запевнив Михайло Самойленко.

Він також божиться, що труба та всі необхідні матеріали для перекладки комунікацій для цієї ділянки завезені в повному обсязі. Роботи планується завершити до 10 жовтня. І вже наступного тижня в житлові будинки чотирьох мікрорайонів Салтівки (624, 624-а, 625 і 626) і до будівлі медкомплекса подадуть гарячу воду.

Михайло Самойленко також зазначив, що реконструкція 94-ї магістралі проводиться комплексно, включаючи заміну супутнього обладнання, що дозволить забезпечити більш довгий термін експлуатації магістралі – не менше 25 років.

«Замінюється не тільки сама труба, а всі складові механічного обладнання, включаючи сальникові компенсатори, запірну арматуру, і навіть будівельна частина каналу теж підлягає заміні - вибраковуються дефектні елементи каналу перекриття і купуються нові. Це трудомісткий процес, який займає велику кількість часу», – виправдовується головний інженер.

Після здачі в експлуатацію трубопроводу в районі медкомплекса підрядник приступиться до перекладання наступних ділянок труби, яке проводитиметься до вулиці Краснодарської.

До речі, як повідомляла «Справжня Варта», якраз у цьому районі триває ремонт тротуару, і якраз на ділянці до Краснодарської усе перерито-перекрито комунальниками до 12 жовтня. Виходить, одні заривають, інші – розривають. А потім шукають крайніх. Така собі логістика...

Та так чи інакше, повністю завершити реконструкцію 94-ї магістралі харківські комунальники обіцяють уже наступного року.

Поживемо – побачимо...

comments powered by HyperComments