Розвиток сільських територій – серед ключових тем АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018 – Д.Титаренко

Ростислав Касьяненко  |  Вівторок, 9 жовтня 2018, 11:00
Агровиробнича політика Харківщини перш-за все включає в себе розвиток сільських територій. Сьогодні вони є не тільки місцем життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовим та ресурсним базисом виробництва. 
Розвиток сільських територій – серед ключових тем АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018 – Д.Титаренко

Про це заявив під час прес-брифінгу, присвяченого відкриттю на цьому тиждні форуму «АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018» генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко. За його слів, саме тому розвиток сільських територій починається зі створення ресурсної бази та залежить від ефективної системи управління земельними ресурсами. Не є виключенням і раціональне використання земель сільськогосподарського призначення. 

«Стале сільське господарство – ключовий фактор просторового розвитку в умовах формування об’єднаних територіальних громад. Насамперед, це передумова для інтенсифікації локального виробництва, включно з розвитком малого і середнього фермерства, створення додаткових виробничих ланцюгів, поліпшення соціальних умов життя у сільській місцевості, дбайливого й відповідального поводження з природними ресурсами та впровадження інновацій. Як наслідок, скоординовані та раціональні дії громад у середньостроковій перспективі, будуть сприяти відновленню і стійкому економічному зростанню регіонів, створенню сприятливих інвестиційних умов та забезпеченню власної й національної продовольчої безпеки», – стверджує Олександр Нездюр, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА

Розвиток сільських територій – серед ключових тем, що обговорюватимуться на АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018, що відкриється вже 11 жовтня. Окрім того, особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. 

«Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу», – пообіцяв Дмитро Титаренко. 


Нагадаємо, що АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Схід Харків 2018, який пройде у Харкові з 11 – 13 жовтня буде орієнтований на великих та середніх фермерів. Серед ключових тем – рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо. До участі в Агропорті у Харкові буде запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України.

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської на Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».Фото: Insider News

 

comments powered by HyperComments