Працівники поліції оперативно розшукали та повернули додому зниклу дівчину

Четвер, 8 листопада 2018, 18:02
7 листопада до Нововодолазького відділення поліції звернулася 60–річна мешканка селища Нова Водолага. Жінка повідомила про те, що 5 листопада пішла з дому та не повернулася її 15-річна онука. Мобільний телефон дівчини був вимкнений.
Працівники поліції оперативно розшукали та повернули додому зниклу дівчину

Жодних протиправних дій відносно неповнолітньої скоєно не було, повідомили у відділу комунікації поліції Харківської області.

Як з’ясувалося, напередодні між родичками виникла сварка з приводу невідвідування онукою навчального закладу. Бабуся розповіла, що раніше дівчина зникала на один день, але завжди поверталась.

Працівники поліції відразу розпочали проведення заходів, спрямованих на пошуки неповнолітньої. Через декілька годин поліцейські встановили місцезнаходження дівчини. Вона перебувала у знайомих у Харкові.  Працівники Нововодолазького відділення поліції на чолі із керівником підрозділу виїхали за вказаною адресою та виявили втікачку за вказаною адресою.

Працівник сектору ювенальної превенції Нововодолазького ВП провів з  неповнолітньою профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у подальшому. У відношенні бабусі складений адміністративний протокол за ст. 184 (невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей)Кодексу України про адміністративні правопорушення.

comments powered by HyperComments