Світлична провела виїзний прийом громадян на ХТЗ (ФОТО)

Середа, 14 листопада 2018, 11:05
Голова ХОДА і президент компанії DCH Олександр Ярославський 14 листопада відвідали ХТЗ.
Світлична провела виїзний прийом громадян на ХТЗ (ФОТО)

Як повідомляє прес-служба ХОДА, керівник області ознайомилася з роботою підприємства, поспілкувалася з його колективом та провела на заводі виїзний прийом громадян.

«Розвиток промисловості - це база регіональної економіки. І від її зростання залежить розвиток регіону в цілому, – підкреслила Юлія Світлична. - Працюємо з кожним підприємством області, і кожне має нашу підтримку і наш контроль – як у виробничих питаннях, так і в соціальних. За три останні роки маємо зростання виробництва у машинобудуванні області, яке складає 13% у загальному обсязі машинобудування України. Бачимо перспективи і робимо все, щоб підприємства Харківщини були завантажені».

Голова ХОДА зауважила, що з 2017 року, коли вдалося відродити ХТЗ, підприємство постійно завантажене виробництвом.

«Маємо нові робочі місця, збільшення заробітної плати і прибуток. Наші трактори покупають як вітчизняні сільгоспвиробники (яким держава компенсує 25% вартості техніки), так і закордонні. Для того, щоб соціальні гарантії на заводі зростали, працюємо разом з керівництвом підприємства щодо розширення ринків збуту та залучення інвесторів», - зазначила керівник області.

Спілкуючись з робітниками, Юлія Світлична запевнила, що завод і надалі матиме підтримку обласного керівництва.

«Будемо підтримувати підприємство і робити від нас залежне, щоб воно мало перспективу, а люди були впевнені в тому, що отримуватимуть заробітну плату. Промисловість – це наше впевнене майбутнє. Тому відстоюватимемо інтереси нашої промисловості на національному рівні. Разом з інвестором робитимемо все, щоб підтримувати темпи виробництва і шукати нові ринки збуту», - сказала голова ХОДА.

Робітники ХТЗ зверталися до голови ХОДА за допомогою у вирішенні проблем соціально-побутового характеру, питань зі сфер ЖКГ, розвитку інфраструктури тощо. Значна частина звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування.

«Спілкуємося з людьми там, де вони живуть, працюють або навчаються, щоб краще розуміти потреби та відстоювати їхні інтереси. Жодне з питань, озвучених у ході прийому, не залишиться без уваги», - запевнила Юлія Світлична.

Нагадаємо, голова ХОДА регулярно проводить прийоми громадян на об'єктах гуманітарної сфери (в лікарнях, вишах, у закладах культури) та на промислових підприємствах, а також у районах області. Так, керівник регіону 23 жовтня зустрілась з колективом Харківського університету харчування та торгівлі. Обговорили багато питань, привітала науковців з державними нагородами, повністю підтримала колектив та ініціюю перед центральною владою питання щодо присвоєння університету статусу Національного закладу.

1 листопада відбувся виїзний прийом громадян на заводі «Південкабель». На підприємстві, яке є лідером електротехнічної промисловості країни, керівник регіону поспілкувалася з колективом та провела особистий прийом. Губернатор зазначила, що традиційно більшість проблем, з якими звертаються люди, стосуються житлово-комунальної сфери, соціальних, побутових та транспортних питань.

comments powered by HyperComments