Світлична: Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована
![Світлична: Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12025/1202416/thumb-item-523x340-c4a6.jpg)
Про це сказала керівник регіону Юлія Світлична сьогодні, 27 листопада, повідомляє прес-служба ХОДА.
Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.
«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Транспорт, у тому числі залізничний, аеропорт, заклади громадського харчування й торгівлі працюють у штатному режимі. Ніяких заходів, що обмежуватимуть конституційні права жителів регіону, не впроваджуватиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.
Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Воєнний стан запроваджено в низці регіонів країни, в тому числі Харківській області.
Нагадаємо, на даний момент всі підрозділи та частини ЗСУ приведені в стан готовності, СБУ та Національна поліція переведені на посилений варіант несення служби, а прикордонна служба діє відповідно до Закону про захист державного кордону.