Світлична: Починаємо будівництво сучасного онкологічного центр

Середа, 12 грудня 2018, 15:41
На Харківщині закладено «перший камінь» будівництва нового онкоцентру.
Світлична: Починаємо будівництво сучасного онкологічного центр

Будмайданчик сьогодні, 12 грудня, відвідала губернатор Харківської області Юлія Світлична, повідомляє прес-служба ХОДА. Очільник регіону провела робочу нараду з проектувальниками та будівельниками.

«Інфраструктуру, яка є в нинішньому онкоцентрі, продовжимо підтримувати. У тому числі сьогодні передаємо нове обладнання. Будемо підтримувати проведення ремонтних робіт, щоб у пацієнтів і лікарів були нормальні умови ще до того, як ми збудуємо новий надсучасний онкологічний комплекс», - сказала Юлія Світлична.

«Починаємо!!! Будівництво сучасного онкологічного центру.Сніг на вдачу). Жодна погода і жодні обставини не зупинять наші плани!», - написала на своїй сторінці у Фейсбуці керівник області.

Раніше "Справжня Варта" писала, що Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові. А на сесії обласної ради 1 березня було прийнято рішення щодо виділення фінансування на розробку проектної документації для будівництва нового онкологічного комплексу в Харкові. Губернатор підкреслила, що при обранні місця для медзакладу мають бути враховані дві головні умови - добиратися до центру має бути зручно (тобто гарна транспортна логістика), а також це має бути неподалік від багатопрофільної медичної установи, де пацієнти могли б отримувати додаткові послуги.

Також губернатор запропонувала встановити обладнання у новому онкоцентрі коштом державного бюджету. І нещодавно розповіла, як буде виглядати новий онкоцентр.

comments powered by HyperComments