Харків’яни здобули медалі всеукраїнського турніру з боксу

Четвер, 27 грудня 2018, 18:06
Щорічні традиційні змагання відбулися в Харкові

В традиційних щорічних змаганнях брали спортсмени віком до 18 років з 17 регіонів України та міста Київ. ХХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді проходив в Харкові. Він був присвячений пам’яті заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. У ваговій категорії до 52 кг перемогу здобув Данило Катьохін. У півфіналі він здолав Маркоса Пенью з Харкова, а у фінальному двобої здолав киянина Алі Даглі.

У ваговій категорії понад 91 кг до фіналу пробився харків’янин Андрій Кошкаров, але в поєдинку за золоту медаль йому довелося поступитися запорізькому спортсмену Андрію Халецькому. Цим турніром були підбиті підсумки календарного року. Для харківських спортсменів  він став одним з етапів підготовки до молодіжного чемпіонату Європи, який відбудеться в Болгарії у 2019 році.

Нагадаємо, нещодавно харківські спортсмени стали переможцями Кубку України з армспорту. Під час змагань вони змогли звоювати 18 медалей, з них чотири золотих, сім срібних та сім бронзових.