Юлія Світлична відвідала головну ялинку області (ФОТО)

П'ятниця, 28 грудня 2018, 16:11
На Харківщині відбудеться близько 500 новорічних святкових заходів.
Юлія Світлична відвідала головну ялинку області (ФОТО)

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, повідомляє прес-служба відомства.

28 грудня вона відвідала головну ялинку області – святковий захід у ХНАТОБі ім. Лисенка. Цього року для малечі з різних районів області презентували виставу «Як козаки Новий рік зустрічали». Перед виставою дітей розважали аніматори, а в холі ХНАТОБу розмістили тематичні фотозони. Також кожен маленький гість отримав солодкий подарунок.

«Новорічні свята в Харківській області відбудуться за графіками, в повному обсязі, - запевнила Юлія Світлична. – Усього в районах та містах області заплановано біля 500 новорічних заходів».

До святкових заходів у регіоні планують залучити близько 180 тисяч дітей. Вистави та ялинки відбудуться в усіх районах та містах Харківщини. Крім того, подарунки до свят отримають усі діти пільгових категорій, у тому числі вихованці інтернатних установ та діти учасників АТО та ООС.

Керівник області побажала всім гостям свята та всім жителям Харківщини єдності, розвитку, миру, добра та щастя.

«Щоб новий, 2019-й, рік був кращим, ніж був 2018-й. Щоб усі бажання здійснювалися, а в родинах було затишно й тепло. Тому що наскільки в нас світла душа, настільки багато добрих справ навколо», - сказала Юлія Світлична.

comments powered by HyperComments