За минуло добу на Харківщині внаслідок ДТП постраждали дві людини
![За минуло добу на Харківщині внаслідок ДТП постраждали дві людини](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12034/1203393/thumb-item-523x340-98dd.jpg)
Харківські патрульні винесли 291 постанов за порушення Правил дорожнього руху. Протягом минулої доби сталося 68 ДТП, в яких постраждали двоє людей. Як повідомили в прес-службі Нацполіції Харківщини, було складено сім адмінпротаколів за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення проти осіб, які сіли за кермо в нетверезому стані.
Нагадаємо, що сьогодні в Богодухівському районі через несправне пічне опалення сталася пожежа, внаслідок якої загнула господарка будинку. Про пожежу повідомили місцеві мешканці, які помітили задимлення даху.
Також в Слобідському районі Харкова сталося загоряння в житловому п’ятиповерховому будинку. Рятувальники, які прибули на місце, помітили, що квартира на першому поверсі була задимлена, а з вхідних дверей валив густий дим.