У січні Харківщина направила до війська близько 200 контрактників
![У січні Харківщина направила до війська близько 200 контрактників](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12039/1203880/thumb-item-523x340-2b4f.jpg)
Протягом наступних декількох місяців більше 80 хлопців та дівчат мають опанувати військові спеціальності. Після цього вони будуть розподілені по армійських колективах. Військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін розповів, що у січні поточного року до війська було направлено близько 200 мешканців Харківської області.
Серед них як мінімум кожен п’ятий є учасником бойових дій. Також серед новобранців є вісім жінок. Більше всього призовників поповнили сухопутні війська, підрозділи Десантно-штурмових військ чи морську піхоту.
Калгушкін зазначив, що чимало таких людей відрізняються великим патріотизмом. Це може дозволити направили їх до тих з’єднань й частин, які виконують бойові завдання на Донбасі.