Світлична очолила ТОП – 10 рейтингу найбільш ефективних губернаторів

Четвер, 31 січня 2019, 12:44
Очільник Харківської області займає перше місце у рейтингу керівників ОДА, складеного експертами МІжнародного центру перспективних досліджень.
Світлична очолила ТОП – 10 рейтингу найбільш ефективних губернаторів

Результати дослідження, у якому проаналізовано, хто з губернаторів найкраще виконував свої обов'язки за 9 місяців 2018 року, оприлюднив «Апостроф». До аналізу були взяті голови ОДА, які перебувають на посаді не менше, ніж півроку. Таких губернаторів на сьогоднішній день - 17.

Основу методології складають три базові компоненти: виконання та звітування про реалізацію Стратегії розвитку регіонів; виконання обласного бюджету; комунікаційна політика і медіа-активність. Максимальний бал за кожну складову рейтингу – 10 балів. У разі відсутності на сайті інформації про виконання програми – 0 балів. Середній бал трьох компонентів аналізу є балом, що визначає місце керівника ОДА у рейтингу.

Як ми писали раніше, Світлична опинилася на першому місці в рейтингу відповідальності серед голів ОДА -  за 2018 рік в голови ХОДА немає жодної невиконаної обіцянки.

Також губернатор Харківщини Юлія Світлична зайняла 45 місце у рейнингу найвпливовіших українців, який склав «Фокус» на початку грудня. «Світлична зламала безліч стереотипів і почала розкривати по-новому потенціал регіону - знайти той самий нового звучання, не втративши при цьому зв'язку з корінням і традиціями регіону», - написав ректор ХНУ ім. Каразіна, голова Ради ректорів Харківщини Віль Бакіров.

У жовтні губернатор Харківщини за рейтингом цього ж видання зайняла 5 місце в рейтингу «100 найвпливовіших жінок України». «Це цілком закономірно, оскільки Світлична вважає за краще не відсиджуватися в кабінеті, роздаючи завдання заступникам, а регулярно їздить по області і спілкується з місцевою владою і жителями», - пише журнал.

comments powered by HyperComments