Сьогодні в Харкові відбудеться прем‘єрний показ фільму «Крути 1918»

Середа, 6 лютого 2019, 10:22
6 лютого в місті пройде прем‘єрний показ стрічки «Крути 1918» за участю творчої групи.
Сьогодні в Харкові відбудеться прем‘єрний показ фільму «Крути 1918»

Показ відбудеться о 18:30 в кінотеатрі «Планета кіно». Глядачі зможуть побачити фільм до офіційної прем‘єри, а також поспілкуватися з акторами. Зокрема, серед них буде харків‘янин Сергій Дзялик, який зіграв роль Михайла Грушевського.

«Крути 1918» – це історичний екшн. Його сюжет базується на реальній історії бою на залізничній станції Крути, який стався взимку 1918 року. Головними героями картини є брати Андрій і Олекса Савицькі, які закохуються в Софію. Разом з тим більшовицька армія насувається на Київ, в самому місті діють агенти ворога. Уряд УНР кидає в бій усі боєздатні частини армії, в тому числі юнкерів та студентів. Чотири сотні юнаків стають проти добре озброєного та численного війська.

Основні зйомки проходили в самому Києві. Станцію Крути знімали в Черкаській області, в селі Сигнаївка. Місцева залізнична станція майже повністю відповідає тогочасним реаліям. Місцеві мешканці знялися в масовці. Сам бій був знятий під Києвом. У зйомках були задіяні 150 військовослужбовців Президентської бригади Нацгвардії України. То був для них новий досвід.

Під час знімального процесу було задіяно близько 2 тисяч одиниць зброї початку XX століття та 2 тисячі холостих патронів. У кінотеатрах країни показ стрічки стартує 7 лютого.

comments powered by HyperComments