Харків’янка поскаржилась у ХОДА на крижані батареї

П'ятниця, 15 лютого 2019, 15:21
Жителька Харкова звернулася до заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка з проблемою неналежного теплопостачання у квартирі.
Харків’янка поскаржилась у ХОДА на крижані батареї

«Я мешкаю в будинку, що найвіддаленіший від котельні. Усю зиму в приміщенні тримається низька температура - 12 градусів. Мені доводиться жити в родичів», - сказала заявниця.

За її словами, єдиний вихід у ситуації – це переведення квартири на індивідуальне опалення. Адже в будівлі вже неодноразово проводилися ремонтні роботи. Євгеній Шахненко поцікавився у заявниці, чи нараховується їй платіж за таку низьку температуру.

«Комунальники не мають права нараховувати платіжки за таку низьку температуру, - зазначив заступник голови ХОДА. - Потрібно технічно перевірити стан тепломереж, адже якщо проводилися ремонті роботи, результат має бути».

Вирішення цього питання він взяв під особистий контроль.

Також до заступника голови ХОДА звернулася жінка, що заявила про незгоду з розміром нарахування плати за послуги електропостачання.

«Усі жителі нашого будинку сплачують по 1,68 грн за кожен кВт електроенергії, незалежно від кількості», - сказала заявниця.

За її словами, будинок обслуговується не АК «Харківобленерго», а іншою компанією.

Усі питання, що були озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити й надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

 

comments powered by HyperComments