У Харкові пройде конкурс для дизайнерів-початківців

П'ятниця, 15 лютого 2019, 16:28
Зареєструватися для участі в III Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» можна до 1 березня. Участь в конкурсі є безкоштовною.
У Харкові пройде конкурс для дизайнерів-початківців

Позмагатися за перемогу можуть студенти профільних вузів, а також початківці дизайнери. Переможців журі визначить в п'яти номінаціях: «Street Fashion» (колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання), «National Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу), «Deluxe» (одяг для урочистих подій, вечірні сукні), «Eco Style» (колекції одягу з вторинних матеріалів) і «Semicouture» (конкурс одного костюма, цілісного художнього образу).

Це відмінний шанс для молодих дизайнерів голосно заявити про себе на всю країну і познайомитися з іменитими кутюр'є, вважає начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, конкурс буде проходити в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який пройде в Харкові з 21 по 23 березня. Нагородження переможців відбудеться 21 березня.

Зареєструватися на участь в конкурсі можна тут. Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту

Довідка. У 2018 році в конкурсі «Start Fashion» взяли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» - громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

comments powered by HyperComments