Спеціалізація і персональна відповідальність кожного слідчого дозволили досягти значних результатів у роботі – Сергій Чиж

Неділя, 17 лютого 2019, 13:36
Про здобутки слідчих підрозділів, у тому числі новостворених, розповів в ході робочої зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського союзу у Харкові начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області.
Спеціалізація і персональна відповідальність кожного слідчого дозволили досягти значних результатів у роботі – Сергій Чиж

Під час заходу Сергій Чиж разом із координатором КМЄС у Харкові Вернером Педерсеном та радником з кримінальних розслідувань КМЄС Томашем Завадою обговорили запуск нових пілотних проектів у двох районах Харківщини, які стосуються роботи працівників слідчих підрозділів. У свою чергу Сергій Чиж пообіцяв зробити усе від нього залежне для успішної та якісної реалізації програми.

Керівник харківських слідчих розповів про досягнення у роботі слідчих і відмітив ефективність апробації стосовно розмежування за напрямками службової діяльності.

- Спеціалізація, детективний підхід та чіткий відомчий контроль дозволили досягти значних показників у роботі та на 40% збільшити розкриття злочинів, скоєних на території  Харківської області, що є кращими у державі, - підкреслив Сергій Чиж. – Наприклад, минулого року відносно наркозбувачів до суду було направлено 425 обвинувальних актів.

Також начальник слідчого управління розповів про досягнення у роботі слідчих підрозділів, зокрема  детективів за півтора місяці поточного року.  

- Приємно бачити, що у вас на базі слідчого управління вже працює пілотний проект, який ще паралельно проходить у відділі області. Це дуже позитивний результат, - зазначив Вернер Педерсен. - Експеримент з детективами показав хороші, успішні результати і ми вже бачимо шлях до розвитку української поліції.

Офіцер польської поліції, старший слідчий з міжнародним досвідом роботи та  радник з кримінальних розслідувань КМЄС Томаш Завада висловив пропозицію щодо залучення до консультативних груп не тільки працівників поліції та прокуратури, а й суду. На його думку, це дозволить мати більш повну картину співробітництва, від початку до завершення досудового розслідування та передачі обвинувального акту до суду. 

Наприкінці зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом.

comments powered by HyperComments