Світлична: Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області

Четвер, 28 лютого 2019, 13:51
У 2019 році в Харківській області планують ремонт 93 доріг місцевого значення.
Світлична: Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області

Відповідні зміни до обласного бюджету та Програми розвитку дорожнього господарства на 2018 – 2020 роки були прийняті обласними депутатами 28 лютого під час засідання сесії.

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що кількість об’єктів ремонту може бути збільшена в разі, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування, зокрема, від перевиконання митних платежів.

«Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області», - наголосила керівник області.

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відзначив, що першочергові списки доріг, які ремонтуватимуть цього року, були узгоджені з місцевими райдержадміністраціями, усі зауваження було враховано.

«Субвенція розподілена згідно з кілометражем на всі території. Позиція «Укравтодору» - в першу чергу відремонтувати під'їзди до населених пунктів, лише після цього зможемо переходити до ремонту доріг комунальної власності», - пояснив Вадим Данієлян.

«Нами був проведений розподіл коштів за напрямками використання: будівництво чи капремонт доріг, поточний середній ремонт, поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання. Усього в перелік внесено 93 об’єкти – це дороги місцевого значення», - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Також він зауважив, що цей перелік було погоджено під час засідання двох комісій Харківської обласної ради та на бюджетній комісії Верховної Ради України.

Серед доріг, ремонт та будівництво яких фінансуватимуться з Дорожнього фонду, - об’їзна міста Лозова. Зведення нової дороги стане частиною реалізації масштабного проекту ремонту дороги державного значення Мерефа – Лозова – Павлоград, фінансування на який закладено окремим рядком у державному бюджеті.

«Для того, щоб зменшити навантаження на дорогу Мерефа – Лозова – Павлоград, буде зведено нову дорогу в об’їзд міста Лозова. Це убезпечить дорожній рух та зведе на мінімум навантаження на комунальні мережі», - наголосила Юлія Світлична.

Зазначмо, що в минулому році в регіоні відремонтували 80 доріг місцевого значення.

Також під час засідання сесії облради були внесені зміни до переліку джерел фінансування Дорожнього фонду. Було додано пункт - перехідним коштом з минулих років. Завдяки цьому на поточний ремонт доріг місцевого значення буде додано 10 млн грн шляхом економії коштів минулого року.

comments powered by HyperComments