У Харкові лікар нарколог видавав «лівим» людям рецепти на отримання наркотичних лікарських засобів

Четвер, 28 березня 2019, 15:16
Припинили незаконну діяльність структурного підрозділу медичного закладу, розташованого на проспекті Московський, працівники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській області спільно з співробітниками Московського відділу поліції під процесуальним керівництвом Харківської міської прокуратури № 4.
У Харкові лікар нарколог видавав «лівим» людям рецепти на отримання наркотичних лікарських засобів

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, слідчі оперативні дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 319 (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин)  Кримінального кодексу України. 

Встановлено, що з метою отримання прибутку керівник медичного закладу,  маючи медичну кваліфікацію лікаря нарколога, створив злочинну схему щодо незаконної видачі спеціальних рецептурних бланків на наркотичні (психотропні) лікарські засоби в порушення встановлених діючим законодавством правил їх відпуску. 

27 березня в ході проведення санкціонованих обшуків, а також інших слідчих дій, незаконна діяльність установи  була припинена. Під час проведення обшуків була вилучена медична документація (амбулаторні картки пацієнтів), незаповнені бланки рецептів на отримання наркотичних лікарських засобів, розрахункові квитанції, копії вже виданих рецептів та інша документація діяльності медичного закладу.

Поліцією встановлені неодноразові факти видачі спеціальних рецептурних бланків особам, які не мали підстав на отримання наркотичних (психотропних) лікарських засобів. Своїми діями зловмисник сприяв витоку наркотичних лікарських засобів з легального обігу до нелегального.

На теперішній час вирішується питання щодо встановлення інших осіб причетних до вказаної злочинної схеми та притягнення їх до кримінальної відповідальності.  

comments powered by HyperComments