Умови для розвитку та занять спортом повинні бути в кожного – Світлична

П'ятниця, 19 квітня 2019, 10:15
Про це голова ХОДА розповіла у П'ятихатках під час відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, тенісного корту і воркауту.
Умови для розвитку та занять спортом повинні бути в кожного – Світлична

Спортивні споруди Харківського державного вищого училища фізкультури №1 будуть доступні для всіх мешканців району. До цього вони не мали місця для занять спортом, адже в  2011 році стадіон «Олімпік» був демонтований. З проханням відновити спортивну базу до голови ХОДА Юлії Світличної минулого року звернулися місцеві жителі та керівництво ННЦ «ХФТІ» (тут займалися й вихованці ДЮСШ цього інституту). 18 квітня керівник області взяла участь у відкритті нових спортивних споруд у П'ятихатках.

«Це сучасне поле буде доступним для всіх дітей, тут будуть зростати нові спортивні зірочки України. Є також майданчик, на якому можна займатися великим тенісом, і воркаут-майданчик, який 24 години на добу буде доступний для всіх місцевих жителів», - сказала голова ХОДА.

За її словами, що розвитку спорту в області приділяється надається значний пріоритет. За останні три роки в регіоні з'явилося 70 полів зі штучним покриттям, у тому числі в найвіддаленіших районах. Світлична підкреслила, що це є знаковою та важливою подією, адже кожен повинен мати умови для розвитку та занять спортом.

«Ми продовжимо популяризувати та розвивати спорт, створювати нормальні умови, щоб наші спортсмени досягали високих результатів. Продовжимо роботу з будівництва нових фізкультурно-оздоровчих комплексів у районах, із забезпечення інвентарем, ремонту та зміцнення інфраструктури. Усі діти повинні мати можливість займатися спортом безкоштовно», - сказала Юлія Світлична.

Директор Харківського державного вищого училища фізкультури №1 Юрій Назаренко зазначив, що на нових майданчиках будуть займатися футболісти та тенісисти, а також тут створені можливості для занять загальною фізичною підготовкою.

«Ще буквально півроку тому тут було страшне місце. Зараз завдяки нашому губернатору та її команді ми навели такий лад і зробили таку красу, - сказав Юрій Назаренко. - Велике вам спасибі за те, що ви зробили, що дали можливість спортсменам, нашим дітям тут тренуватися, удосконалювати свою спортивну майстерність і свою працю перетворювати в золоті медалі. Ми будемо працювати, прославляти нашу Харківщину та нашу Україну».

До слів подяки на адресу керівництва області приєднався також генеральний директор ННЦ «ХФТІ» академік НАН України Микола Шульга.

«У нашому інституті завжди велика увага приділялася спорту. У нас є команда альпіністів, яка підкорила не одну вершину, проводяться легкоатлетичні змагання та багато іншого. Минулого року, коли ми святкували 90-річчя інституту, Юлія Олександрівна пообіцяла допомогти з реконструкцією цих майданчиків, і обіцянка виконана. Це дуже багато значить», - підкреслив Микола Шульга.

comments powered by HyperComments