Світлична зустрілася з міжнародними спостерігачами, які стежитимуть за ходом виборів у області

Субота, 20 квітня 2019, 19:12
Губернатор Харківської області обговорила з міжнародними спостерігачами питання підготовки до проведення другого туру виборів Президента України в регіоні.
Світлична зустрілася з міжнародними спостерігачами, які стежитимуть за ходом виборів у області

Відкриваючи зустріч, керівник області зазначила, що місія міжнародних спостерігачів націлена на забезпечення прозорості, законності та верховенства права.

«Цих принципів дотримуємося й ми. Тому ми дорожимо увагою міжнародних партнерів у особі США, з якими в нас підписаний окремий меморандум про співпрацю та реалізований не один глобальний проект у Харківській області», - сказала Юлія Світлична.

Вона повідомила міжнародним спостерігачам загальні відомості про Харківську область, розповіла про реалізацію реформ і програм безпеки в регіоні. Говорячи про хід виборчого процесу, голова ХОДА зазначила, що 1-й тур виборів у області відбувся спокійно - без заворушень та істотних порушень.

«Були зафіксовані деякі порушення, але вони не носили системного характеру. Порушено кілька кримінальних справ, дві з них передані в суд, - поінформувала Юлія Світлична. - На даний момент усі служби області працюють у штатному режимі. У обласній адміністрації організовано штаб для координації дій силових структур. Для забезпечення безпеки при проведенні 2-го туру виборів Президента України в Харківській області буде задіяно близько 10 тисяч правоохоронців».

Голова ХОДА відповіла на питання, які цікавили представників США, та на завершення зустрічі запевнила міжнародних спостерігачів, що керівництво області робить все необхідне для забезпечення прозорого виборчого процесу та верховенства права.

«Потрібно, щоб люди знали, що саме їх голос вирішує долю країни. І ми зробимо все для того, щоб кожен голос був врахований», - сказала Юлія Світлична.

comments powered by HyperComments