Новий очільник поліції Харківщини є справжнім професіоналом і патріотом – Світлична (ФОТО)

Четвер, 25 квітня 2019, 12:45
Про це губернатор Харківської області Юлія Світлична сказала сьогодні, 25 квітня, під час представлення Валерія Сокуренко особовому складу ГУ НП регіону.
Новий очільник поліції Харківщини є справжнім професіоналом і патріотом – Світлична (ФОТО)

Особовому складу нового керівника представили перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, голова Національної поліції України Сергій Князєв та голова ХОДА Юлія Світлична.

«Валерій Сокуренко - досвідчений генерал, патріотична та відповідальна людина, справжній професіонал. Повністю підтримую таке призначення», - відзначила керівник області.

Вона також подякувала Міністерству внутрішніх справ та особисто міністру Арсену Авакову за професійну та якісну роботу правоохоронців під час виборчого процесу та постійну роботу із забезпечення громадського порядку та безпеки в Харківській області.

Новий керівник ГУ НП у Харківській області Валерій Сокуренко відзначив, що Харківський національний університет внутрішніх справ, який він очолював до цього, є складовою харківського гарнізону поліції.

«Я знаю особовий склад гарнізону, ті проблеми, які є в Харківській області. Знають і мене. Є комунікація з іншими силовими структурами. Тому думаю, що ми прикладемо максимум зусиль для того, щоб харківська поліція не працювала гірше, ніж працювала до цього, а працювала краще», - сказав Валерій Сокуренко.

Колишній керівник ГУ НП у Харківській області Олег Бех, який нині очолив поліцію Одещини, подякував особовому складу та керівництву регіону за плідну співпрацю.

«Ніколи, жодного разу не відмовляла нам у допомозі голова ХОДА, яка завжди була разом із нами в усіх складних ситуаціях, що виникали в області», - наголосив Олег Бех.

Новому керівнику ГУ НП у Харківській області Валерію Сокуренку 54 роки. Він генерал поліції 3 рангу, доктор юридичних наук, заслужений юрист України. До призначення на посаду працював ректором Харківського національного університету внутрішніх справ, з яким Харківська ОДА реалізувала багато спільних проектів щодо розвитку територіальної оборони та покращення громадської безпеки в регіоні.

comments powered by HyperComments