Харків’яни можуть познайомитися з кухнею різних народів світу

Понеділок, 13 травня 2019, 14:17
В місті відбудеться Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019»: кухні народів світу і соціальні акції
Харків’яни можуть познайомитися з кухнею різних народів світу

Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019» пройде з 30 травня по 2 червня на території пляжно-розважального комплексу «Акважур» (вул. Героїв Праці, 2-а). Як розповіли організатори, в межах заходу відбудуться майстер-класи за участі провідних харківських кухарів.

Насичена програма фестивалю розрахована на чотири дні. Заплановані концерти, розваги, фуд-корти, дегустації, DJ-супровід, конкурси та анімація, танцювальний флешмоб та квест. Також будуть працювати бебі- та б'юті-зони, спортивна локація, будуть проходити лекції і семінари з правильного харчування та здорового способу життя.

Крім того, в межах «Food Fest Gastroman 2019» буде діяти  інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі. Також відбудеться ексклюзивний показ фільму «Дякую» компанії «Best Friends Film» про Україну очима туриста з Японії. Заплановані майстер-класи інклюзивної майстерні «Креавіта» та «Асоціації багатодітних сімей «АММА». Також всі охочі можуть відвідати уроки з розпису і декорування свічок, пряників, створення подарункових наборів з виробами з кераміки і валяної вовни тощо.

Початок фестивалю - о 10:00.  

 

comments powered by HyperComments