Харківські правоохоронці організували для дітей турнір з міні-футболу та масштабну виставку (ФОТО)

Субота, 1 червня 2019, 11:24
Представники харківської поліції, Національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій демонстрували спеціальну техніку та службові автомобілі учням молодших класів з різних навчальних закладів Харкова та передмістя.
Харківські правоохоронці організували для дітей турнір з міні-футболу та масштабну виставку (ФОТО)

Захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, який відвідали майже 1,5 тисячі підлітків, проходив на базі ХОО ФСТ «Динамо» та був ініційований керівництвом обласного главку поліції за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спортивного товариства «Динамо», громадських благодійних організацій, повідомили у відділі коунікації поліції Харківської області.

Дітвора із завзяттям роздивлялася та приміряла елементи поліцейського екіпірування, сиділа у  службовому транспорті поліцейських, нацгвардійців та рятувальників.

Представники кінної поліції дозволили дітям підходити та гладити коней, фотографуватися з ними. Неабияке враження на дітей справили показові виступи поліцейських-кінологів зі своїми чотирилапими вихованцями. 

У змаганнях з міні-футболу взяли участь 4 команди хлопців віком від 14 до 16 років. Перед початком турніру представники Національної гвардії  продемонстрували присутнім віртуозне володіння зброєю. 

Переможцем змагань стала команда громадської організації «Благовіст-2013», друге місце посіли спортсмени харківської гімназії №86, а третє – команда «Зала». Юні футболісти отримали кубки, медалі та грамоти.

comments powered by HyperComments