Юлія Світлична очолила рейтинг відповідальності серед голів ОДА

Субота, 1 червня 2019, 12:19
Очільник Харківської області займає перше місце у рейтингу керівників ОДА, складеного виданням «Слово і Діло».
Юлія Світлична очолила рейтинг відповідальності серед голів ОДА

За даними видання, за три роки роботи губернатор Харківщини показала дуже високий результат виконання зобов’язань.

«Світлична з жовтня 2016 року, коли заступила на посаду голови Харківської ОДА, дала 83 обіцянки, з яких 77 виконала й поки жодної не провалила. Це дуже високий результат. До кінця каденції їй потрібно реалізувати ще 6 зобов’язань», - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, у минулому році Світлична теж очолювала рейтинг відповідальності серед голів ОДА - за 2018 рік в голови ХОДА немає жодної невиконаної обіцянки.

Також очільник Харківської області займає перше місце у рейтингу керівників ОДА, складеного експертами МІжнародного центру перспективних досліджень у січні поточного року.

Крім цього губернатор Харківщини Юлія Світлична зайняла 45 місце у рейнингу найвпливовіших українців, який склав «Фокус» на початку грудня. «Світлична зламала безліч стереотипів і почала розкривати по-новому потенціал регіону - знайти той самий нового звучання, не втративши при цьому зв'язку з корінням і традиціями регіону», - написав ректор ХНУ ім. Каразіна, голова Ради ректорів Харківщини Віль Бакіров.

У жовтні минулого року губернатор Харківщини за рейтингом цього ж видання зайняла 5 місце в рейтингу «100 найвпливовіших жінок України». «Це цілком закономірно, оскільки Світлична вважає за краще не відсиджуватися в кабінеті, роздаючи завдання заступникам, а регулярно їздить по області і спілкується з місцевою владою і жителями», - пише журнал.

 

comments powered by HyperComments