Світлична ознайомилася з результатами ремонтних робіт У Пересічанському ліцеї на Дергачівщині

Субота, 8 червня 2019, 08:57
Ще в одному навчальному закладі Харківської області зробили ремонт - замінили покрівлю та відремонтували спортивну залу.
Світлична ознайомилася з результатами ремонтних робіт У Пересічанському ліцеї на Дергачівщині

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, очільник області 7 червня ознайомилася з результатами ремонтних робіт, проведених у ліцеї у 2018-2019 роках, та обговорила з керівництвом закладу плани щодо його подальшого укріплення.

«У ліцеї вже замінено дах та вікна, завершено капітальний ремонт спортивної зали, відремонтовано системи опалення, частково оновлено матеріально-технічну базу. Але є над чим працювати. Будемо ремонтувати актову залу, допомагати з обладнанням. Школа гарна, колектив та директор піклуються про неї. Також важливо те, що місцевий бюджет долучається до проведення ремонтів. Коли є розуміння місцевого керівництва, тоді й в обласному бюджеті ми знаходимо можливості фінансування», - зазначила голова ХОДА.

Серед питань, які порушувала громада під час зустрічі, - будівництво спортивного майданчика.

«У Дергачах на прохання людей ми вже будуємо парк відпочинку. Ви також зможете возити туди своїх діток. Але, безумовно, в кожному населеному пункті мають бути місця, де можна активно відпочивати. Ми доручимо місцевому керівництву вирішити питання з виділенням земельної ділянки – і допоможемо з будівництвом майданчика, - запевнила керівниця області. -  Наша позиція незмінна: ми займаємося розбудовою спортивної інфраструктури області. Більш ніж 70 спортивних майданчиків було відкрито на Харківщині за два роки, будуються фізкультурно-оздоровчі комплекси, в тому числі в Дергачах. Будемо й далі працювати в цьому напрямку».

Під час зустрічі жителі Пересічного подякували голові ХОДА за вирішення питання щодо ремонту очисних споруд: за ініціативою обласної адміністрації кошти на це були виділені.

Люди звернулися за допомогою у вирішенні ще однією екологічної проблеми – ліквідації несанкціонованого звалища, де влітку щороку відбуваються пожежі. Юлія Світлична пообіцяла вивчити це питання та зробити все можливе для його вирішення.

Також у ході зустрічі порушувалось питання ремонту місцевої амбулаторії, відновлення дороги на Бермінводи тощо.

«Продовжуємо спілкуватися з людьми там, де вони живуть, щоб краще чути та бачити, що їх турбує. Багато прохань було озвучено. Це і зміцнення інфраструктури, і ремонти шкіл та медичних об’єктів, і розвиток спорту. Найголовніше для нас – чути побажання людей. Будемо вивчати питання та шукати шляхи їх вирішення, залучаючи бюджети всіх рівнів», - підбила підсумки візиту голова ХОДА.

comments powered by HyperComments