На Харківщині підбили підсумки «спортивного» року (ФОТО)

Середа, 12 червня 2019, 18:41
Урочисте нагородження кращих спортивних закладів регіону відбулось 12 червня під час колегії Управління у справах молоді та спорту ХОДА за участю заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.
На Харківщині підбили підсумки «спортивного» року (ФОТО)

«Сьогодні підбиваємо підсумки роботи за 2018 рік. Спільними зусиллями зроблено багато, і у 2019 році ми продовжуємо нашу співпрацю», - зауважив Анатолій Бабічев.

За його словами, відзнаки отримали не лише кращі спортивні заклади Харківської області, а й райони, міста та ОТГ, що активно брали участь у спортивних змаганнях.

«Одне з центральних питань на сьогодні – розбудова спортивної інфраструктури, - сказав Анатолій Бабічев. – Рішенням останньої сесії обласної ради виділено кошти на будівництво 18 майданчиків з тренажерним та гімнастичним обладнанням. І вже до 1 вересня необхідно повністю завершити ці проекти».

За словами Анатолія Бабічева, майданчики створять у Балаклійському, Барвінківському, Богодухівському, Дворічанському, Дергачівському, Красноградському, Краснокутському, Нововодолазькому, Кегичівському, Харківському районах, містах Лозова та Люботин, а також у Мереф'янській, Роганській, Малоданилівській, Золочівській, Пісочинській та Циркунівській ОТГ.

comments powered by HyperComments