На Харківщині продовжують ремонтувати дороги державного значення

Неділя, 16 червня 2019, 14:21
На цей рік заплановано 14 об’єктів. За трьома з них роботи вже завершені. Це ділянки на дорогах Харків – Вовчанськ, Харків – Зміїв – Балаклія, Чугуїв – Печеніги.
На Харківщині продовжують ремонтувати дороги державного значення

Про хід робіт розповіли у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Завершуються роботи на дорозі Дергачі – Козача Лопань. З 4,8 запланованих кілометрів вже відновлено 3,2 кілометра. Роботи ведуться згідно з графіком. Також майже на половину виконані роботи у напрямку до Старого Мерчика», - сказав заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Ремонтні роботи ведуться на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград. Виконання по об’єкту становить понад 35%.

«Ремонт триває на 4 мостових спорудах: у Катеринівці, Таранівці та за Лозовою. Роботи за всіма об’єктами, які ми запланували, ведуться згідно з графіком», - сказав Сергій Пляка.

Розповідаючи про роботи з ліквідації ямковості, Сергій Пляка зазначив: щоденно на дорогах області працює від 18 до 20 бригад.

«Завершені роботи по Київському напрямку. З наступного тижня починаємо роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. На завершальному етапі - роботи на дорозі Харків – Сімферополь - Алушта - Ялта. За напрямком Красноград - Перещепине роботи майже завершені. Сьогодні завершуємо всі роботи, які запланували на дорозі Чугуїв – Печеніги. Також завершуємо ділянку на дорозі Харків – Вовчанськ. Працюємо в Балаклійському, Барвінківському, Зміївському районах тощо», - сказав Сергій Пляка.

Розповідаючи про дороги місцевого значення, директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко зазначив, що на цей рік заплановано провести поточний ремонт на 80 об’єктах.

«На даний час зроблено 35 об’єктів. Роботи проводяться з випередженням графіку. Працює 11 підрядників», - сказав Ігор Турченко.

Він також зазначив, що на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної перебуває будівництво нової автодороги - об’їзд міста Лозова.

«Контроль за якістю виконання робіт ведеться щодня. На даний час вже виконані роботи зі зняття шару ґрунту, відсипки полотна глиною. Планується завезення піску та формування основи цієї дороги. Ми повинні завершити ремонт до Дня міста Лозова, до 16 вересня», - повідомив Ігор Турченко.

На наступному тижні планується розпочати роботи з капітального ремонту найбільшого в Харківській області моста – у населеному пункті Андріївка Балаклійського району.

«Міст не ремонтувався понад 35 років. Він знаходиться в аварійному стані. Всі проектні, тендерні процедури завершені. Роботи плануємо розпочати 20 липня, а завершити - 1 листопада», - сказав Ігор Турченко.

comments powered by HyperComments