На вулиці Харківських Дивізій заборонять рух транспорту

Вівторок, 25 червня 2019, 11:24
Там проходить капітальний ремонт проїжджої частини.
На вулиці Харківських Дивізій заборонять рух транспорту

Транспортний рух по вулиці Харківських Дивізій, в районі в'їзду/виїзду на розворотне коло тролейбусів «Парк «Зустріч» буде заборонений з 9:00 до 21:00 25 червня. Як передає Департамент інфраструктури, там проходить капітальний ремонт проїжджої частини.

Об'їзд закритої ділянки буде організований по вул. Садовопарковій і бул. Жасминовому. Також рух буде заборонений з 9:00 до 21:00 26 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Садовопаркової до вул. Танкопія при русі в бік пр. Московського. На цей час двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.

Рух також буде заборонений  з 9:00 до 21:00 27 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Танкопія до вул. Садовопаркової при русі в бік пр. Героїв Сталінграда. У зв'язку з цим, двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.

З 9:00 до 21:00 26 і 27 червня автобуси №227е, 267е об'їжджатимуть зазначені ділянки наступним чином:

при русі в бік пр. Московського:  - перехрестя вул. Харківських Дивізій та вул. Садовопаркової - вул. Садовопаркова - бул. Жасминовий - вул. Харківських Дивізій і далі за маршрутом;

при русі в бік пр. Героїв Сталінграда: - вул. Харківських Дивізій - бул. Жасминовий - перехрестя вул. Садовопаркової та вул. Харківських Дивізій.

Крім того, з 9:00 до 21:00 25 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського.

Рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».

З 9:00 до 21:00 26 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Московського.

У зв'язку з цим рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».

З 9:00 до 21:00 27 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Героїв Сталінграда.

На цей період тролейбус №13 курсуватиме так: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України».

comments powered by HyperComments