На Харківщині зменшуються обсяги «тіньової» зайнятості населення

Середа, 26 червня 2019, 16:55
В Харківській області поступово зменшуються обсяги «тіньової» зайнятості та зростає кількість застрахованих осіб, які сплачують єдиний соціальний внесок: з початку року - на 16,5 тис. осіб (2,5%).
На Харківщині зменшуються обсяги «тіньової» зайнятості населення

Питання легалізації робочих місць і перспектив розвитку промисловості розглянули на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради 25 червня.

Представники органів влади, об'єднань роботодавців та профспілок відзначили, що в їх роботі першочергова увага приділяється питанням зростання рівня оплати праці. Завдяки реалізації низки заходів вдалося досягти зростання середньомісячної заробітної плати. Її рівень за січень-квітень 2019 року склав 8464 грн, темп росту - 121,2%, що вище, ніж по Україні (120,8%).

Начальник Управління розвитку промисловості ХОДА Володимир Міщенко зазначив, що в 2019 році очікується подальше зростання промислового виробництва не менше ніж на 3%. Портфель замовлень на цей рік за основними промисловим підприємствам Харківської області вже сьогодні сформований на 90-95%.

Представниками департаментів економіки та міжнародних відносин, соціального захисту населення облдержадміністрації підбито підсумки виконання місцевими органами влади доручення заступника голови ХОДА Михайла Черняка з організації пільгового проїзду окремих категорій громадян, в тому числі залізничним транспортом. У місцевих програмах на ці цілі передбачено майже 45,0 млн грн, з яких вже відшкодовано перевізникам 12,7 млн грн.

comments powered by HyperComments