В університеті внутрішніх справ відбувся випуск офіцерів

Субота, 6 липня 2019, 09:54
В урочистостях 5 липня взяв участь заступник голови ХОДА Олександр Скакун.
В університеті внутрішніх справ відбувся випуск офіцерів

Він привітав випускників від імені керівника області Юлії Світличної та побажав завжди з честю нести звання офіцера Національної поліції України.

Після вітань із закінченням університету присутні вшанували пам'ять усіх громадян, які своїм життям заплатили за право України бути державою – неподільною та незалежною, за її мир, спокій та щасливе майбутнє. За традицією від імені усіх присутніх було покладено квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям, які віддали своє життя, виконуючи службовий обов’язок, захищаючи закон і порядок.

Відбулася церемонія вручення дипломів. Дипломи з відзнакою та звання старший лейтенант поліції отримали 13 осіб, 11 з яких – дівчата.

Після цього на плацу університету відбулася церемонія посвячення випускників в захисники правопорядку. 

Під час урочистостей гостям продемонстрували виступи підрозділів карабінерів, барабанщиць та художньої самодіяльності. Завершився захід лейтенантським вальсом у виконанні випускників.

Усі присутні також мали можливість оглянути розташовану на плацу бойову та спеціальну техніку, зразки зброї Національної поліції України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби, а також спеціальне обладнання, надане Харківським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

comments powered by HyperComments