Тролейбус №11 кілька днів курсуватиме Харковом за іншим маршрутом

П'ятниця, 19 липня 2019, 13:29
Буде проходити капітальний ремонт по вулиці Малиновського/
Тролейбус №11 кілька днів курсуватиме Харковом за іншим маршрутом

Тролейбус №11 буде курсувати за іншим маршрутом з 9:00 до 17:00 з 19 липня по 3 серпня. Як передає Департамент інфраструктури, в цей час буде проходити капітальний ремонт по  вулиці Малиновського.

Так, з 9:00 до 17:00 19 та 22 липня рух тролейбусів буде заборонено по пр. Любові Малої і вул. Плановій, від вул. Дудинської до вул. Семінарської, по вул. Семінарській, від вул. Планової до вул. Великої Гончарівської, по вул. Великій Гончарівській, від вул. Семінарської до вул. Конєва, по вул. Конєва, вул. Малиновського, вул. Коцарській, вул. Благовіщенській, пл. Благовіщенській, узвозу Соборному.

У цей час тролейбус №11 курсуватиме так: пр. Дзюби - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Дудинської - вул. Холодногірської - вул. Новий Побут.

З 9:00 до 17:00 20 липня і з 23 липня по 3 серпня рух тролейбусів буде заборонено по вул. Конєва та вул. Малиновського, від вул. Великої Гончарівської до вул. Коцарської, по вул. Коцарській, вул. Благовіщенській, пл. Благовіщенській, узвозу Соборному.

Тролейбус №11 ходитиме так: пр. Дзюби - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Планова - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - вул. Конєва;

у зворотному напрямку: вул. Конєва - вул. Велика Гончарівська - вул. Семінарська - пр. Любові Малої - вул. Китаєнка - пр. Ново-Баварський - пр. Дзюби.

comments powered by HyperComments