Сьогодні під Харковом стартує найбільший туристичний фестиваль України

П'ятниця, 9 серпня 2019, 14:47
NametFEST 2019 розпочнеться сьогодні, 9 серпня 18:00 та триватиме три дні в У Гомільшанських лісах.
Сьогодні під Харковом стартує найбільший туристичний фестиваль України

NametFEST є першим в Україні наметовим фестивалем, який має на меті зібрати якнайбільше мандрівників і туристів з усієї країни в одному місці. Він має зацікавити лише для туристів, а й для людей, які небайдужі до активного відпочинку. За три роки існування фестивального проекту фестиваль зібрав аудиторію понад 8000 людей.

Програма фесту насичена. На головній сцені заплановані виступи співаків, музичних гуртів та акторів, а також демонстрація кінофільмів. Працюватимуть ще кілька локацій. Так, на лекційному майданчику своїм досвідом ділитимуться українські мандрівники. Лектори розкажуть, наприклад, про подорож до Антарктиди автостопом, кругосвітку на велосипеді, особливості travel-фотографії та високогірних походів, сучасне спорядження, встановлення різних типів наметів тощо.

Одну з полян відведуть під майстер-класи – майже з усього, що може стати в пригоді у поході, - від збору байдарок до самооборони. На творчій поляні вчитимуть малюванню мехенді, виготовленню етнічних оберегів тощо, працюватиме поетична галявина та виставка мінікартин. З повною програмою NametFEST 2019 можна ознайомитися тут.

Участь у фестивалі є безкоштовною, проте гостей просять заповнити форму реєстрації.

Також організатори попереджують про те, що на заході суворо заборонено смітити, вживати алкогольні напої та наркотичні речовини, а також палити будь-де, окрім спеціально відведених для цього місць.

Координати місця, де проходитиме захід: 49.641950, 36.335024.

«Щоб дістатись фестивалю на авто/мото/вело, ви можете скористатись координатами або просто прямуйте від Змієва по трасі на Задонецьке, але перед мостом через річку Сіверський Донець зверніть праворуч та проїдьте крізь «КПП» Національного парку - 1 км вздовж річки. В'їзд транспорту на територію національного парку платний (орієнтовно 30 грн), пішки\велосипедом вхід безкоштовний», - уточнюють організатори.

comments powered by HyperComments